Kalıp tasarımı ve Ürün geliştirme

Kalıp Tasarımı ve Ürün Geliştirme ,Teknik resmi veya orjinali verilen parçanın ,Teknik ekibimiz tarafından dizayn ve tasarımı kusursuz olarak yapılır.Kalıp tasarımı ve imalatını kendi bünyemizde teknolojik programlar desteğiyle gelişmiş CNC teknolojisini kullanarak gerçekletirmekteyiz.

Tasarımı yapılan kalıplar, ilk deneme baskısı yapıldıktan sonra numuneler müşteriye teslim edilir ve tarafımızdan yapılan ölçü kontrolleri ve müşteriden gelen son kontrol raporlarından sonra kalıp seri baskıya girer.

İstenildiği takdirde değerli müşterilerimiz için kendi alanları ile ilgili olarak yeni tasarımlar yapabiliyor ya da kendilerinin oluşturduğu özel tasarımları CNC Dik işleme makinelerimizde kusursuz bir çizgi izleyerek, seri üretime girebilecek şekilde gerek kalıp, gerek numune olarak kendilerine sunabiliyoruz.

Çelik işleme makinelerinde de kullandığımız kapsamlı çelik yapı parçaları ve kalıplar üretmektedir. Yapılan çelik kalıplara enjeksiyon zamak makinelerinde kusursuz ve profesyonel olarak hayat verip, değerli müşterilerimize kaliteyi en ekonomik şekilde sunarak hizmet vermekteyiz.

Translate »