Tunç Zamak Döküm Hakkında

Tunç Zamak Döküm Hakkında ; İş yerimiz 1981 yılında Tuncay YILDIRIM tarafından Tunç Döküm adı altında kurulmuştur. Tekstil, hediyelik eşya, seri üretim parça ve seri üretim parça kalıpları üretilmesi alanlarında faaliyet göstermektedir.

Çelik işleme makinelerinde de kullandığımız kapsamlı çelik yapı parçaları ve kalıplar üretmektedir. Yapılan çelik kalıplara enjeksiyon zamak makinelerinde kusursuz ve profesyonel olarak hayat verip, değerli müşterilerimize kaliteyi en ekonomik şekilde sunarak hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına binaen istenilen ürün, gerek enjeksiyon zamak döküm makinelerimizde, gerek santrifüj zamak döküm makinelerimizde en kısa sürede seri üretim ile kaliteyi ve en uygun ekonomiyi ön planda tutarak cevap veriyoruz.

İstenildiği takdirde değerli müşterilerimiz için kendi alanları ile ilgili olarak yeni tasarımlar yapabiliyor ya da kendilerinin oluşturduğu özel tasarımları CNC Dik işleme makinelerimizde kusursuz bir çizgi izleyerek, seri üretime girebilecek şekilde gerek kalıp, gerek numune olarak kendilerine sunabiliyoruz.

Değerli müşterilerimizin istedikleri tasarımları hazırlarken en ince ayrıntısına kadar istenileni başarıyoruz. Kalite, zamanında teslim ve yetkin danışma ile müşterilerimiz için güçlü bir partner olmak asıl amacımızdır.

Translate »